Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


як_замовити_хостинг

Для того, щоб оформити нове замовлення потрібно виконати всього кілька кроків: Перейдіть на головну сторінку сайту http://dreamhost.com.ua і оберіть тариф який Вас зацікавив. Зазвичай найвигіднішим буває середній тариф.

Якщо ви новий клієнт (ви ще жодного разу не користувались нашими послугами), то вкажіть це при замовленні, і наша біллінг-система запропонує Вам ввести реєстраційні дані, щоб зареєструватись. Після цього Вам потрібно обрати доменне ім’я сайту, або вказати існуюче і натиснути далі.

На наступному кроці Вам потрібно обрати термін замовлення. Зазвичай чим довший термін замовлення, ти вигідніша пропозиція (місячна ціна буде меньша). Якщо у вас є промо-код на знижку – то введіть його у відповідне поле.

На наступному кроці перевірте правильність обраного Вами замовлення і введіть захисти ний код.

Все, замовлення створене. На цьому кроці Вам потрібно вирішити яким способом оплатити замовлення. Після прийняття рішення натисніть кнопку «Сплатити» навпроти обраного пункту.

Зразу ж після оплати в розділі «Рахунки» можна спостерігати статус вашого замовлення. Якщо на попередньому кроці ви не вирішили яким способом оплатити замовлення, завжди можна в нашій біллінг-системі перейти в меню «Рахунки» і натиснути «Сплатити рахунок». Після оплати Вам буде надіслано реквізити доступу на сервер, куди можна завантажувати файли сайту і його налаштувати.

як_замовити_хостинг.txt · В останнє змінено: 2014/01/19 20:46 admin