Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


як_замовити_хостинг

Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

як_замовити_хостинг [2014/01/19 20:42]
admin
як_замовити_хостинг [2014/01/19 20:46] (поточний)
admin
Рядок 1: Рядок 1:
-  - Для того, щоб оформити нове замовлення потрібно виконати всього кілька кроків:​+Для того, щоб оформити нове замовлення потрібно виконати всього кілька кроків:​
 Перейдіть на головну сторінку сайту http://​dreamhost.com.ua і оберіть тариф який Вас зацікавив. Зазвичай найвигіднішим буває середній тариф. Перейдіть на головну сторінку сайту http://​dreamhost.com.ua і оберіть тариф який Вас зацікавив. Зазвичай найвигіднішим буває середній тариф.
 {{ :​screenshot_1.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_1.jpg?​direct |}}
    
-  - Якщо ви новий клієнт (ви ще жодного разу не користувались нашими послугами),​ то вкажіть це при замовленні,​ і наша біллінг-система запропонує Вам ввести реєстраційні дані, щоб зареєструватись.  ​+Якщо ви новий клієнт (ви ще жодного разу не користувались нашими послугами),​ то вкажіть це при замовленні,​ і наша біллінг-система запропонує Вам ввести реєстраційні дані, щоб зареєструватись.  ​
 Після цього Вам потрібно обрати доменне ім’я сайту, або вказати існуюче і натиснути далі. Після цього Вам потрібно обрати доменне ім’я сайту, або вказати існуюче і натиснути далі.
 {{ :​screenshot_2.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_2.jpg?​direct |}}
    
-  - На наступному кроці Вам потрібно обрати термін замовлення. Зазвичай чим довший термін замовлення,​ ти вигідніша пропозиція (місячна ціна буде меньша). Якщо у вас є промо-код на знижку – то введіть його у відповідне поле.+На наступному кроці Вам потрібно обрати термін замовлення. Зазвичай чим довший термін замовлення,​ ти вигідніша пропозиція (місячна ціна буде меньша). Якщо у вас є промо-код на знижку – то введіть його у відповідне поле.
 {{ :​screenshot_3.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_3.jpg?​direct |}}
    
-  - На наступному кроці перевірте правильність обраного Вами замовлення і введіть захисти ний код.+На наступному кроці перевірте правильність обраного Вами замовлення і введіть захисти ний код.
 {{ :​screenshot_4.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_4.jpg?​direct |}}
    
-  - Все, замовлення створене. На цьому кроці Вам потрібно вирішити яким способом оплатити замовлення. Після прийняття рішення натисніть кнопку «Сплатити» навпроти обраного пункту.+Все, замовлення створене. На цьому кроці Вам потрібно вирішити яким способом оплатити замовлення. Після прийняття рішення натисніть кнопку «Сплатити» навпроти обраного пункту.
 {{ :​screenshot_5.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_5.jpg?​direct |}}
    
-  - Зразу ж після оплати в розділі «Рахунки» можна спостерігати статус вашого замовлення. Якщо на попередньому кроці ви не вирішили яким способом оплатити замовлення,​ завжди можна в нашій біллінг-системі перейти в меню «Рахунки» і натиснути «Сплатити рахунок». Після оплати Вам буде надіслано реквізити доступу на сервер,​ куди можна завантажувати файли сайту і його налаштувати.+Зразу ж після оплати в розділі «Рахунки» можна спостерігати статус вашого замовлення. Якщо на попередньому кроці ви не вирішили яким способом оплатити замовлення,​ завжди можна в нашій біллінг-системі перейти в меню «Рахунки» і натиснути «Сплатити рахунок». Після оплати Вам буде надіслано реквізити доступу на сервер,​ куди можна завантажувати файли сайту і його налаштувати.
 {{ :​screenshot_6.jpg?​direct |}} {{ :​screenshot_6.jpg?​direct |}}
як_замовити_хостинг.txt · В останнє змінено: 2014/01/19 20:46 admin